Selg din Chevrolet i Luster
La forhandlere by på din Chevrolet i Luster. Gjør du ferdig bilder og svar i dag, kan budrunden starte og slutte i morgen. Helt kostnadsfritt.
Chevrolet
Har du en Chevrolet i Luster?Start med regnr. og km. La forhandlere konkurrere om bilen din.
Gratis og uforpliktende.
Listepris for Chevrolet-modeller
Offisiell nypristabell brukt av Skatteetaten — separat fra EU-kontroll-data.
EU-kontroll for Chevrolet
Basert på 12 293 EU-kontroller · 2023–2025
Velg modell under for tall per årsmodell og sammenligning med landssnittet. Chevrolet-biler ligger tett på gjennomsnittet i EU-kontroll for sin årsklasse. Hva din konkrete bil er verdt avhenger mer av bilder, tilstand og kilometerstand enn av merket alene.
I Vestland (kontrollsted): 24.9 % godkjent, 4.8 % med trafikkfarlige feil — basert på 1 153 kontroller.
Chevrolet i Luster
12 registrerte Chevrolet-personbiler utgjør 0,4 % av personbilene fra merker vi følger i Luster (SSB 2025).
Chevrolet er mindre utbredt i Luster enn landsgjennomsnittet (0,7× nasjonal andel).
| Modell | Årsmodeller | Median listepris | Varianter |
|---|---|---|---|
| Aveo | 2008–2015 | 178 400 kr | 21 |
| Captiva | 2006–2015 | 550 900 kr | 25 |
| Cruze | 2013–2015 | 269 400 kr | 30 |
| Spark | 2011–2015 | 126 900 kr | 10 |
| Trax | 2013–2015 | 302 445 kr | 17 |
| Express | 2010–2012 | 604 098 kr | 10 |
| Silverado | 2010–2012 | 536 950 kr | 3 |
| Tahoe | 1996–2012 | 759 522 kr | 14 |
| Tahoe Lt | 2008–2012 | 735 988 kr | 8 |
| Epica | 2006–2009 | 362 900 kr | 13 |
| Lacetti | 2005–2009 | 219 700 kr | 11 |
| Nubira | 2005–2009 | 229 000 kr | 21 |
| Kalos | 2005–2008 | 151 500 kr | 4 |
| Matiz | 2005–2008 | 123 900 kr | 4 |
| Alero | 1999–2003 | 401 850 kr | 10 |
| Camaro | 1998–2003 | 627 000 kr | 6 |
| Corvette | 1998–2003 | 1 310 200 kr | 6 |
| Blazer | 1994–2001 | 361 600 kr | 14 |
| Suburban | 1994–2000 | 524 000 kr | 20 |
| Astro | 1994–1997 | 338 700 kr | 12 |
| Starcraft-G | 1995–1997 | 499 500 kr | 3 |
| Starcraft-G30 | 1994–1996 | 864 000 kr | 6 |
| Starcraft | 1994 | 385 600 kr | 2 |
| Starcraft-G20 | 1994 | 708 000 kr | 1 |
Datagrunnlag: OFV listepris · Sist oppdatert i Sonja: 14. okt. 2026, 12:22 · Kilde: Skatteetaten (listepris) · OFV
Verditap og listepris i NorgeSe interaktiv verditap-kurveChevrolet-modeller
Sortert etter flest kontroller. «Vs. årsmodellsnitt» viser hvor godkjenningsraten avviker fra andre biler registrert samme år.
| Modell | Godkjent | Vs. årsmodellsnitt |
|---|---|---|
| Tahoe Lt | 24,8 % | +0,2 % |
| Corvette | 36,0 % | +15,4 % |
| Suburban | 22,5 % | −3,6 % |
| Trax | 47,8 % | −3,9 % |
| Captiva | 19,7 % | −11,6 % |
| Camaro | 27,6 % | +0,2 % |
| Spark | 26,0 % | −24,0 % |
| Tahoe | 28,7 % | −4,0 % |
| Bolt | 33,6 % | −36,7 % |
| Chevy | 26,5 % | +8,3 % |
| Nubira | 15,6 % | −13,2 % |
| Silverado | 23,6 % | −0,3 % |
| Camaro Ss | 66,0 % | +35,6 % |
| Aveo | 31,4 % | −13,1 % |
| Cruze | 40,3 % | −11,0 % |
| Impala | 20,5 % | −6,3 % |
| Blazer Ls | 18,9 % | −5,2 % |
| Caprice Classic | 21,3 % | −5,5 % |
| Blazer | 7,7 % | −6,4 % |
| Starcraft-G30 | 26,6 % | +11,8 % |
| Caprice | 6,4 % | −16,3 % |
| Malibu Classic | 32,8 % | +25,3 % |
| Lacetti | 16,7 % | −7,9 % |
| Epica | 14,0 % | −13,7 % |
| Camaro-Z28 | 21,4 % | +23,3 % |
| Avalanche | 9,8 % | −13,7 % |
| Astro | 5,0 % | – |
| Chevelle | 7,7 % | – |
| Ck25753 | 13,2 % | −13,0 % |
| Kalos | 22,9 % | −21,2 % |
| Matiz | 2,9 % | −21,7 % |
| Beauville | 12,1 % | −5,5 % |
| G30 | 6,1 % | −11,3 % |
| Camaro-Zl1 | 70,0 % | +33,2 % |
| Impala Ss | 0,0 % | −32,4 % |
| Starcraft | 3,6 % | – |
| Corvette Stingray | 7,4 % | – |
| Chevelle Malibu | 16,0 % | – |
| Monte Carlo | 4,0 % | – |
| Malibu | 4,2 % | – |
| Ck | 13,6 % | −5,6 % |
| Starcraft Lx | 13,6 % | +3,9 % |
| Corvette-Z06 | 28,6 % | – |
| G20 | 4,8 % | – |
| Nova | 5,0 % | – |
| Sportvan | 10,0 % | – |
| Starcraft Gt | 10,0 % | −11,4 % |
| Bel Air | 0,0 % | – |
| Volt | 0,0 % | – |
| Express | 16,7 % | – |
| Alero | 18,8 % | +3,3 % |
| Blazer-K5 | 0,0 % | – |
| El Camino | 0,0 % | – |
| Starcraft-G20 | 12,5 % | – |
| Starmaster-G30 | 18,8 % | −0,1 % |
| Camaro Rs | 0,0 % | – |
| G30 Starcraft | 0,0 % | – |
| Camaro-Z | 15,4 % | – |
| K15706 | 15,4 % | −10,1 % |
| Suburban-V20 | 7,7 % | – |
| Camaro Lt | 0,0 % | – |
| C10 | 0,0 % | – |
| Chevy-Van | 0,0 % | – |
| Astro Ext | 0,0 % | – |
| M300 | 0,0 % | – |
| Biscayne | 0,0 % | – |
| Stingray | 0,0 % | – |
| Corvette Hatchback | 0,0 % | – |
| G20 Starcraft | 0,0 % | – |
| Starcraft Legacy | 14,3 % | – |
| Tracker | 14,3 % | – |
| Blazer Cheyenne | 0,0 % | – |
| Chevy II | 0,0 % | – |
| Pickup-K2500 | 16,7 % | – |
| Surburban | 0,0 % | – |
| Camaro Berlinetta | 0,0 % | – |
| Camaro-Z28-E | 20,0 % | – |
| Caprise | 0,0 % | – |
| Chevelle Ss | 0,0 % | – |
| Colorado Ls | 20,0 % | – |
| Corvette-C5 | 0,0 % | – |
| Corvette-Zr1 | 0,0 % | – |
| G30van | 0,0 % | – |
| J300 | 0,0 % | – |
| K5-Blazer | 0,0 % | – |
| Starcraft-G | 0,0 % | – |
Vs. årsmodellsnitt: vektet avvik i godkjenningsrate mot biler registrert samme år.
Vanligste feil
Vanligste tema på tvers av merket i uttrekket (alle modeller samlet) — bare veiledende. Åpne en modellside for tydeligere tall.
Datagrunnlag: PKK 2023–2025 · Sist oppdatert i Sonja: 29. mai 2026, 12:03 · Kilde: Statens Vegvesen PKK (åpne filer)
- I Luster
- 12
- Andel i kommunen: 0,4 %
- I Norge
- 15 915
- Andel av nasjonal bilpark: 0,6 %
Flest Chevrolet etter kommune
Kommuner med flest registrerte Chevrolet-personbiler i Norge (SSB 2025).
Klikk en kommune for lokal Chevrolet-statistikk.
Datagrunnlag: Registrert per 31. desember 2025 · Sist oppdatert i Sonja: 28. mai 2026, 09:31 · Kilde: SSB tabell 07832
Lokalt
Selge Chevrolet i Luster uten privat visning
Skal du selge en Chevrolet i Luster, kan Sonja hente bilen hjemme hos deg når du har akseptert høyeste bud. Du slipper å lage annonse, svare på mange henvendelser, avtale prøvekjøringer og forhandle med flere kjøpere. Du registrerer bilen, gjør den klar med bilder, og forhandlere byr i en budrunde. Du velger om du selger.
Mer om Chevrolet
Prosess
Slik fungerer det
Tre korte steg. Forhandlere byr. Du velger om du selger.
Slå opp bilen
Fyll inn regnr. og km-stand. Vi henter resten automatisk — din Chevrolet.
Bilder og info
Last opp bilder og litt informasjon — eller hent dem inn fra Finn med ett trykk hvis du allerede har annonse. Bilen er da klar til å legges ut. Du trenger ikke gjøre mer — vi tar det derfra.
Forhandlere byr
Når alt er klart, kjører budrunden neste hverdag (vanligvis fra kl. 09:00). Du velger om du aksepterer høyeste bud.
Takker du ja, fikser vi utbetaling, eierskifte og henting i Luster. Du slipper papirarbeidet.
Start med regnr. og kmLa forhandlere konkurrere om bilen din.
Spørsmål